У  К  Р  А  Ї  Н  А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

(сьома сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року                                                      №206

 

Про депутатський запит

 

депутата районної ради

 

Ваколюка Віталія Вікторовича

 

 

 

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Ваколюка Віталія Вікторовича щодо проведення поточного ремонту (в частині влаштування огородження) Клеванського ДНЗ № 2 в смт Клевань   Рівненського району, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

 

 

в и р і ш и л а :

 

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Ваколюка Віталія Вікторовича та направити на розгляд Рівненській районній державній адміністрації (додається).

 

2. Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Ваколюка Віталія Вікторовича у терміни, встановлені законодавством.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                      В.П.Стельмах

 

Вих. №5 від 02 серпня 2016р.

Голові Рівненської

районної ради

Стельмаху В.П

 

депутата Рівненської районної ради

Ваколюка В.В.

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

 

 

Щодо проведення поточного ремонту (в частині влаштування огородження) Клеванського ДНЗ №2 в смт. Клевань, вул. Б. Хмельницького, 50

 

 

 

 

 

Звертаюсь до Вас з проханням посприяти у виділенні коштів на проведення поточного ремонту (в частині влаштування огородження) Клеванського ДНЗ №2. Згідно проектно-кошторисної документації (копії додаються) вартість робіт становить 273,187 тис. грн.

 

Дана проблема актуальна, адже на сьогодні дитячий садок огороджений дерев’яними штахетинами, які від погодних умов та терміну давності згнили та протрухлявіли. Поруч проходить національна траса Н22, відстань від автошляху до огородження 6-8 метрів, що становить певну небезпеку для відвідувачів даного ДНЗ і тому є потреба зробити демонтаж та встановити огорожу з металевого паркану.

 

Згідно ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас підтримати мій депутатський запит та розглянути питання на черговій сесії щодо виділення коштів на поточний ремонт ДНЗ №2, смт. Клевань.

 

Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати мене письмово в десятиденний термін, за адресою: 35311,  вул. Госпітальна, 17, смт. Клевань, Рівненський район, Рівненська область, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Оригінал проектно-кошторисної документації знаходиться в Клеванській селищній раді.

 

 

 

 

 

З повагою,

 

депутат Рівненської районної ради  _________________________  Віталій Ваколюк

 

02.08.2016р.