У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

­­­­­­­(сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року № 234

 

Про внесення змін до районної програми

 

«Ветеран» на 2014-2018 роки

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та у зв’язку із відзначенням 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи, з метою покращення роботи з питань соціального захисту чорнобильців, створення належних умов для їх життєзабезпечення, поглиблення співробітництва з Рівненським районним громадським об’єднанням всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Внести, схвалені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23 серпня 2016 року № 365, зміни до районної програми «Ветеран» на 2014-2018 роки, що додаються.

 

2. Районній державній адміністрації:

 

- забезпечити виконання заходів Програми із внесеними змінами;

 

- рекомендувати сільським та селищним радам розробити та затвердити відповідні місцеві програми та забезпечити повне і своєчасне їх виконання.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань охорони здоров’я, екології, Чорнобильських проблем, соціального захисту населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей, з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

Голова ради В.П.Стельмах