У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

­­­­­­­(сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року № 237

 

Про затвердження технічної документації з

 

нормативної грошової оцінки земельної ділянки,

 

яка перебуває у власності громадянки Білоус

 

Надії Климівни для ведення садівництва

 

на території Великожитинської сільської ради

 

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки Білоус Надії Климівни для ведення садівництва на території Великожитинської сільської ради та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

 

 

 

 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки Білоус Надії Климівни площею 0,1161 га (рілля) для ведення садівництва на території Великожитинської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

 

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 0,1161 га становить 9827 (дев’ять тисяч вісімсот двадцять сім) гривень.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

 

 

Голова ради В.П.Стельмах