У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

­­­­­­­(сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року № 238

 

Про затвердження технічної документації з

 

нормативної грошової оцінки земельної ділянки,

 

яка перебуває у власності громадянки Антонової

 

Ірини Дмитрівни для індивідуального садівництва

 

на території Новоукраїнської сільської ради

 

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки Антонової Ірини Дмитрівни для індивідуального садівництва на території садового товариства «Льонок» Новоукраїнської сільської ради та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки Антонової Ірини Дмитрівни площею 0,0611 га для індивідуального садівництва на території садового товариства «Льонок» Новоукраїнської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

 

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 0,0611 га становить 13020 (тринадцять тисяч двадцять) гривень.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

Голова ради В.П.Стельмах