У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

­­­­­­­(сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року № 241

 

Про затвердження технічної документації з

 

нормативної грошової оцінки земельної ділянки,

 

яка відводиться в оренду громадянину

 

Кончицю Євгенію Вікторовичу

 

на території Великоомелянської сільської ради

 

 

 

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду строком на 49 років громадянину Кончицю Євгенію Вікторовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Великоомелянської сільської ради та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0727 га, яка відводиться в оренду строком на 49 років громадянину Кончицю Євгенію Вікторовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

 

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 0,0727 га становить 153 449 (сто п’ятдесят три тисячі чотириста сорок дев’ять) гривень.

 

2. Громадянину Кончицю Євгенію Вікторовичу у місячний термін звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання договору оренди.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради В.П.Стельмах