У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме cкликання

 

(позачергова восьма сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 листопада 2016 року     №248

 

Про створення комунального закладу

 

«Центр спорту Рівненського району»

 

Рівненської районної ради

 

Рівненської області

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про фiзичну культуру i спорт», керуючись статтями 43, 60 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи для підвищення рівня здоров'я, фізичного та духовного розвитку населення, за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, районна рада

в и р і ш и л а :

 

1. Створити комунальний заклад «Центр   спорту   Рівненського   району»

 

Рівненської районної ради Рівненської області (далі – Центр спорту).

 

2. Затвердити Статут Центру спорту, що додається.

 

3. Постійній комісії районної ради з правових питань, регламенту, законності та антикорупційної політики спільно з районною державною адміністрацією  вивчити питання з урахуванням нормативних актів щодо змін до Статуту Центру та розглянути на наступній сесії районної ради.

 

4. Визначити районну державну адміністрацію уповноваженим органом управління майном Центру спорту.

 

5. Доручити районній державній адміністрації створити конкурсну комісію з питань обрання керівника комунального закладу «Центр спорту Рівненського району» Рівненської області та залучити до участі в роботі комісії представників фракцій депутатів районної ради і керівників відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації.

 

 

6. Затвердити штатну чисельність Центру спорту, що додається.

 

7.Фінансовому управлінню райдержадміністрації:

 

забезпечити фінансування Центру спорту за рахунок коштів районного бюджету відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

8. Відділу молоді та спорту райдержадміністрації:

 

1) здійснити комплекс організаційних заходів щодо створення Центру спорту;

 

2) забезпечити проведення державної реєстрації Статуту Центру спорту відповідно до вимог чинного законодавства України;

 

3) вирішити  кадрове  забезпечення Центру спорту;

 

4) організувати  виготовлення  печатки,  штампу та  вивіски Центру спорту;

 

5) після створення закладу подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

 

9. Надати дозвіл відділу освіти райдержадміністрації:

 

на надання Центру спорту в оренду приміщень (спортивних залів, спортивних майданчиків) загальноосвітніх навчальних закладів, Рівненської районної дитячо-юнацької спортивної школи у позаурочний час за умови додержання санітарно-гігієнічних норм і непогіршення стану таких закладів, шляхом укладання договорів оренди відповідно до вимог чинного законодавства для здійснення фізкультурно-оздоровчої діяльності Центру спорту.

 

10. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських та селищних рад району надавати  Центру спорту у користування безоплатно спортивні споруди (стадіони, футбольні поля, спортивні майданчики та площадки, Будинки культури, інші пристосовані приміщення), які відповідають санітарно-гігієнічним нормам для здійснення фізкультурно-оздоровчої діяльності Центру спорту.

 

11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з правових питань, регламенту, законності та антикорупційної політики, з  гуманітарних питань, у справах сім’ї  та молоді, культури та розвитку туризму  та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                           В.П.Стельмах