У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

(позачергова восьма сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 листопада 2016 року         № 247

 

Про звернення депутатів Рівненської районної

 

ради до депутатів Рівненської міської ради

 

щодо передачі у спільну власність територіальних

 

громад Рівненського району котельні, що

 

знаходиться на території комунального закладу

 

«Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни»

 

Рівненської обласної ради

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією районної ради та  постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, районна рада

 

 

 

в и р і ш и л а :

 

 

 

1. Схвалити текст звернення депутатів Рівненської районної ради до депутатів Рівненської міської ради щодо передачі у спільну власність територіальних громад Рівненського району котельні, що знаходиться на території комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради.

 

2.  Звернення направити до Рівненської міської ради та Рівненської обласної ради.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                     В.П.Стельмах

 

Звернення

 

депутатів Рівненської районної ради до депутатів Рівненської міської ради щодо передачі у спільну власність територіальних громад Рівненського району котельні, що знаходиться на території

 

комунального закладу  «Рівненський обласний  госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради

 

 

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», ми, депутати Рівненської районної ради, звертаємось до вас з проханням винести на розгляд сесії міської ради питання щодо передачі котельні, що знаходиться на території комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради з комунальної власності територіальної громади міста Рівного у спільну власність територіальних громад Рівненського району.

 

Дана котельня 20 жовтня 2000 року розпорядженням голови обласної державної адміністрації була передана на баланс КТП «Комуненергія» Рівненської обласної ради.  В 2006 році Рівненською обласною радою було прийнято рішення про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад області у власність територіальної громади міста Рівне цілісні майнові комплекси комунального підприємства «Теплотранссервіс» Рівненської обласної ради та комунального теплопостачаючого підприємства «Комуненергія», а саме: котельня обласного госпіталю ветеранів війни Рівненської обласної ради.

 

Звертаємо вашу увагу на те, що дана котельня знаходиться на території Рівненського району. Оскільки територіальна громада міста Рівне не є споживачем послуг даної котельні, просимо надати згоду на передачу із комунальної власності територіальної громади міста Рівного у спільну власність територіальних громад Рівненського району будівлі котельні, що знаходиться на території Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни.

 

 

 

 

 

 

 

СХВАЛЕНО

 

рішення Рівненської районної ради

 

від 18 листопада 2016 року

 

№ 247