У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА­

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

(позачергова восьма сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 листопада 2016 року                                       № 246

 

 

 

Про депутатський запит

 

депутата районної ради

 

Кузьмича Антона Михайловича

 

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Кузьмича Антона Михайловича про надання інформації щодо кримінального провадження № 42014180180000081 від 25 червня 2014 року, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

 

 

в и р і ш и л а :

 

 

 

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Кузьмича Антона Михайловича та направити на розгляд Рівненської місцевої прокуратури та Рівненського районного відділення поліції (додається).

 

2. Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Кузьмича Антона Михайловича, у терміни, визначені законодавством України.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з правових питань, регламенту, законності та антикорупційної політики.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах

 

Голові Рівненської районної ради

 

Стельмаху В.П.

 

 

 

 

 

 

 

Депутатський запит

 

 

 

Прошу дати роз’яснення як діяти людям, і що їм робити. Звертаються до поліції, а у відповідь повна бездіяльність. Наразі йдеться мова про дуже часті крадіжки в новобудовах і не тільки с. Колоденка та с. Корнин.

 

Так, 14.11.16 р. в с. Колоденка, люди самі виявили та впіймали злодіїв, передали в поліцію, яка їх відпустила, оскільки не мають достатньо доказів, в той час як один з тих хто попався вже був учасником подібних діянь і люди хотіли звершити самосуд, спалити негідника. Це проходило по засобах масової інформації, але поліція робить із них святих і відпускає. Не бачу іншого виходу, самі ловлять і самі змушені будуть судити, коли офіційна влада стоїть на боці злочинців і їх вигороджує, а не доводить причетність і карає.

 

Прошу надати інформацію щодо кримінального провадження № 42014180180000081 від 25.06.2014р., яке вже колись було закрито та знову відновлено. Громадянин Шльомін Г.П. надав матеріали на 48 аркушах та хотів би надати свідчення слідчому, але його чомусь ніхто не викликає і не допитує. Складається враження, що працюють не над тим як реалізувати, а над тим як знову закрити провадження, бо за ділянками, які згадує Шльомін Г.П. стоять високі Міліцейські чини.

 

 

 

 

 

З повагою,

Депутат районної ради                                                                            А.Кузьмич