У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА­

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

(позачергова восьма сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 листопада 2016 року                                       № 245

 

Про депутатський запит

 

депутата районної ради

 

Дмітрієвцева Віктора Михайловича

 

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Дмітрієвцева Віктора Михайловича щодо частого відключення електроенергії по вулиці Шевченка в селі Бронники Рівненського району через несправність трансформаторної підстанції, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, районна рада

 

 

 

в и р і ш и л а :

 

 

 

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Дмітрієвцева Віктора Михайловича та направити на розгляд ПАТ «Рівнеобленерго» (додається).

 

2. Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Дмітрієвцева Віктора Михайловича, у терміни, визначені законодавством України.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                   В.П.Стельмах

 

 

Голові Рівненської районної ради Стельмаху В.П.

 

Депутатський запит

Шановний Віталій Петрович!

До мене, як до депутата районної ради звернулися жителі вул. Шевченка,  с. Бронники з приводу частого відключення електроенергії через несправність трансформаторної підстанції.

З метою ремонту або заміни трансформатора прошу звернутися до ПАТ «Рівнеобленерго» для позитивного вирішення питання та стабільного постачання електроенергії для населення вищевказаної вулиці.

 

З повагою,

Депутат районної ради

 

В.М.Дмітрієвцев