У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(дев'ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                               № 257

Про підсумки роботи галузі

економіки, інвестиційної діяльності

та підприємництва району за 2016 рік

Заслухавши інформацію про підсумки роботи галузі економіки, інвестиційної діяльності та підприємництва району за 2016 рік, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а : 

1.  Інформацію про підсумки роботи галузі економіки, інвестиційної діяльності та підприємництва району за 2016 рік взяти до відома (додається).

2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 Голова ради                                                                                   В.П.Стельмах

ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки роботи галузі економіки, інвестиційної діяльності та підприємництва району за 2016 рік

 

За підсумками роботи господарського комплексу району за 9 місяців    2016 року в районі забезпечено стабільну роботу в більшості галузей господарського комплексу.

За статистичними даними, обсяг реалізованої продукції промисловими підприємствами району за січень - серпень 2016 рік зріс, порівняно з відповідним періодом 2015 року, на 13,9 відсотка і склав 1956,1 млн. грн. Частка району в загальнообласному показнику становить 10,9 відсотка. Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) на одну особу населення району склав 21439,9 грн.

У структурі обсягу реалізації 40,7 відсотка припадає на виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції;               18,8 відсотка – на виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічну діяльність; 13,1 відсотка – на виробництво харчових продуктів, напоїв; 2,5 відсотка – на виробництво хімічних речовин і хімічної продукції;  1,5 відсотка – на машинобудування.

За січень – вересень 2016 року, за оперативними даними, промисловими підприємствами району збільшено обсяг виробництва:

- фанери клеєної – на 6,3 відсотка (ТзОВ «ОДЕК «Україна»);

- меблів для сидіння – на 28,3 відсотка (ТзОВ «Морган Феніче»);

- банок зі скла для консервування – 19,7 відсотка (ПрАТ «Консюмерс-Cкло-Зоря»);

- литва – на 42,2 відсотка (ТзОВ «Квасилівський ливарно-механічний завод»);

- елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону – на 9,9 відсотка (ПАТ «Завод надміцних залізобетонних конструкцій»);

- деревних гранул – у 2,9 раза; дерев’яних щитів у 5,0 разів  (ПАТ «Клеванський лісозавод «Промінь»);

- цегли керамічної у 2,3 рази (ТзОВ «Городоцький завод «Будматеріали» і компанія»);

- вод, включаючи мінеральні і газовані, – на 17,3 відсотка; бутлів, пляшок, фляг – на 10,5 відсотка  (ТзОВ ВТК «Еколайн»).

Разом з тим, допущено зменшення обсягу виробництва: частин до меблів (МП ТзОВ «Олісма»), м’яса птиці (ТзОВ «Маяк-3»); виробів макаронних  (ТзОВ «Городок-Р»), вод і пластмасової тари (ТзОВ «Водограй»).

Основними причинами спаду виробництва та реалізації продукції на підприємствах є нестача обігових коштів, несвоєчасне повернення ПДВ, зростання цін на сировину та матеріали для виготовлення продукції, низька платоспроможність населення, висока конкуренція на ринку збуту, відсутність постійних замовлень, висока ціна на газ та енергоносії, високе податкове навантаження, необхідність переорієнтації та пошуку нових ринків збуту.

За статистичними даними, упродовж січня – вересня 2016 року по звітних сільськогосподарських підприємствах  вироблено валової продукції сільського господарства на суму 136,5 млн. грн., що у порівнянні з відповідним періодом    минулого року становить 111,3 відсотка.

По питомій вазі у виробництві валової продукції по сільськогосподарських підприємствах у середньообласному показнику Рівненський район займає 3 місце серед районів області.

Строкатість по місяцях темпів приросту пов’язана з такими причинами:

- по-перше, нестабільна ситуація з ТОВ «Агрокор-М»;

- по-друге, зміна структури посівів на 2016 рік, а саме зменшення посівів культур раннього збирання – серпень - вересень (це ранні зернові, соя – на 105 тис. га) і збільшення  культур пізнього збирання (кукурудза на зерно – на 10,3 тис. га);

- по-третє, агрохолдинги, які обробляють більше 51,0 відсотка посівів збиральні роботи або починають, або завершують в районі;

- по-четверте, різна вартість валової продукції на гектар (наприклад, в цьому році станом на 26 жовтня 2016 року в середньому по району вартість ранніх зернових – 4,2 тис. грн., соя – 5,2 тис. грн., кукурудзи на зерно –                        6,3 тис. грн.

За січень – вересень 2016 року в сільськогосподарських підприємствах району виробництво продукції тваринництва склало: м’яса – 2500 тонн, молока – 3560 тонн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року, виробництво м’яса зменшилося на 21,8 відсотка, а молока збільшилося на 26,6 відсотка.

Станом на 01 жовтня 2016 року у сільськогосподарських підприємствах району утримувалась 2881 голова великої рогатої худоби (в тому числі  1099 голів корів), 3558 голів свиней та 124,8 тис. голів птиці. До аналогічної дати минулого року поголів’я великої рогатої худоби, корів та свиней зменшилось на 2,7, 0,8 та 71,1 відсотків відповідно.

Найбільше скорочення чисельності поголів’я великої рогатої худоби допущено у ПСП «Волинь» - 107 голів (на 37,0 відсотків),  ДП ДГ «Білокриницьке» – 83 голови (на 23,0 відсотка), ПСП «Шпанівське» -          55 голів (на 5,0 відсотків).

Зменшення вищезазначеного поголів’я відбулось по причині вибуття  низькопродуктивного поголів’я та проведення часткового погашення боргових зобов’язань.

Покращенням племінних та продуктивних якостей тварин займаються 1 племзавод (ТДВ «Плодорозсадник») і 1 племрепродуктор по розведенню великої рогатої худоби молочного (ПСП «Шпанівське») та 1 племрепродуктор м’ясного напрямку продуктивності (ПСП «Шпанівське»), 1 племзавод по розведенню свиней великої білої породи (ТзОВ «Українсько-чеська компанія «Агро-Моравія»).

Сільськогосподарські підприємства району забезпечили проведення комплексу весняно-польових робіт в оптимальні агротехнічні строки.

Головне завдання до завершення поточного року в галузі тваринництва полягає у збільшенні обсягів виробництва продукції, стабілізації і нарощуванні чисельності поголів’я всіх видів тварин.

Також ставляться завдання:

- збільшення виробництва молока вищого ґатунку, поповнення ринку високоякісними продуктами за рахунок стабілізації поголів’я великої рогатої худоби молочного напрямку продуктивності у ТзОВ «Агрохолдинг «Зоря»;

- покращення вирощування і збереження молодняка сільськогосподарських тварин.

За підсумками посівної кампанії під урожай 2016 року засіяно 35859 га посівних площ, що на 1555 га більше минулорічного показника. Сільськогосподарські підприємства району переорієнтувались на посів таких культур, як кукурудза та соя. Посів кукурудзи на зерно становить 14255 га, що перевищує минулорічний показник на 10245 га або в 3,6 рази більше.

Площі посіву технічних культур склали 11492 га, з них площа посіву сої – 7717 га. Значно збільшилась площа посіву соняшника і становить 2516 га проти 535 га у 2015 році. Цукрових буряків посіяно 200 га. Завершено збирання ранніх зернових культур. Намолочено 30,3 тис. тонн зерна з урожайністю               40,3 ц/га.

Триває обмолот пізніх зернових культур. Станом на 26 жовтня 2016 року зібрано 90,0 відсотків площ посівів гречки. Триває збирання кукурудзи на зерно. Обмолочено 25,0 відсотків площ, намолочено 26,9 тис. тонн зерна при урожайності 82,0 ц/га.

Активно проводиться збирання технічних культур. Зібрано 100,0 відсотків посівів соняшника з урожайністю 30,5 ц/га, 84,0 відсотки посівів сої з урожайністю 22,9 ц/га, 90,0 відсотків цукрових буряків з урожайністю             449 ц/га. Завершено посів озимого ріпаку, якого посіяно 1334 га. Проводиться посів озимих зернових культур урожаю 2017 року, яких станом на 26 жовтня 2016 року посіяно 6,7 тис. га, що становить 112,0 відсотків прогнозованих площ.

Проведена значна робота по залученню інвесторів і включено в оборот земель, які раніше не оброблялися. Постійно розширює площі орних земель ТзОВ «Агрохолдинг «Зоря», ФГ «Пятигірське».

На території Жобринської сільської ради стабільно працює   ТзОВ «Агро Рівне». На умовах співпраці працюють з інвесторами  ПАТ «Сільськогосподарське підприємство «Шубківське», ДП ДГ «Білокриницьке».

За підсумками посівної кампанії під урожай 2016 року засіяно 35 859 га посівних площ, що на 1 555 га більше минулорічного показника. Площа посіву озимих на зерно становить 4 287 га. Крім того, посіяно 943 га озимого ріпаку. Ярих культур посіяно на площі 31 571 га, в тому числі ярих зернових і зернобобових – 18 346 га.

За 9 місяців 2016 року, за оперативними даними, залучено кредитних ресурсів підприємствами агропромислового комплексу в сумі 7,1 млн. грн.

За 9 місяців 2016 року в аграрний сектор району було вкладено, за оперативними даними, 48,6 млн. грн. капітальних інвестицій, що   на 500,0 тис. грн. більше, ніж за відповідний період 2015 року.

Обсяг залучених з початку інвестування в економіку району прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) станом на 01 липня 2016 року становив 60,0 млн. дол. США, що становить 27,8 відсотка загальнообласного обсягу, та в розрахунку на одну особу населення склав 650,8 дол. США.

Інвестиції надійшли з 12 країн світу. До найактивніших країн-інвесторів входять: Німеччина, Нідерланди та Кіпр.  Найбільш інвестиційно привабливими для нерезидентів є підприємства промисловості, в яких зосереджено 93,8 відсотка загального обсягу прямих інвестицій.

На території Рівненського району успішно продовжується реалізація низки інвестиційних проектів, здійснюється модернізація виробництв.

ТзОВ «Морган Феніче» є частиною міжнародного холдингу «Хоум Груп» (Home Group Holdings), європейського виробника товарів для дому. Підприємство продовжує реалізацію масштабного інвестиційного проекту з виробництва м’яких меблів загальною вартістю 10,5 млн. євро. Завершено ІІ етап проекту - реконструкцію корпусу № 2 заводу «Рівнесільмаш» під фабрику м’яких меблів вартістю 4,7 млн. грн. (створено 196 робочих місць). На підприємстві працює більше 800 працівників, з них 200 працевлаштовані у 2016 році.

У стадії завершення проектування третього етапу проекту вартістю               70 млн. грн. Основним результатом поетапної реалізації проекту є створення близько 1000 робочих місць та суттєве збільшення доходів місцевих бюджетів.

Інвестори підприємства, мають намір упродовж трьох років інвестувати 280 млн. грн. в розширення виробничих потужностей і обладнання, що дозволить наростити обсяги виробництва і експорту в 3,4 раза до очікуваних показників 2016 року - до 3 млрд. грн.

ТзОВ «ОДЕК» Україна реалізовується проект з розширення виробництва фанери. Передбачається створення 190 робочих місць. Упродовж останніх років підприємством придбано лінії ребросклеювання шпону, пресування фанери,  набору пакетів та інше обладнання на суму близько 6,7 млн. грн.

Разом з тим, підприємством планується розширення виробництва за рахунок відновлення цеху ДВП та придбання нового обладнання, в результаті чого очікується приріст виробництва фанери 5,2 тис. куб. м. у 2016 році,                9,9 тис. куб. м. у 2017 році та створення 51 робочого місця. Орієнтовна вартість проекту 108,0 млн. грн.

ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» – лідер із виробництва склотари в Україні. Підприємство належить до групи одного з найбільших світових виробників склотари Verallia, яка є частиною світової корпорації Сен-Гобен.

У травні-червні 2016 року підприємством проведено реконструкцію однієї з печей по виробництву екстрапрозорого скла (загальна вартість становить 12 мільйонів євро).

Окрім того, у найближчі три роки власники підприємства планують інвестувати у ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» ще 35 мільйонів євро, зокрема, провести реконструкцію ще однієї печі.

Разом з тим, у вересні поточного року у с. Нова Любомирка відкрито завод мінеральних добрив «УкрТехноФос».

Від використання земельних ресурсів станом на 01 жовтня 2016 року до бюджетів різних рівнів надійшли кошти в сумі 39,0 млн. грн., з них:

-               від сплати земельного податку – 25,5 млн. грн.;

-               від орендної плати за користування земельними ділянками – 9,3 млн. грн.;

-               від продажу земельних ділянок – 4,2 млн. грн.

Станом на 01 жовтня 2016 року на території Рівненського району продано 18 земельних ділянок загальною площею 12,56 га на суму 2,6 млн. грн. на території Великоомелянської, Олександрійської, Корнинської, Великожитинської, Шпанівської, Заборольської сільських та Квасилівської, Клеванської селищних рад.

Проведено продаж 16 земельних ділянок загальною площею 113,0 га (вартість 947,3 тис. грн.) на аукціонах, в тому числі:

земель сільськогосподарського призначення державної власності:

-       площею 23,2489 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Грушвицької сільської ради. Вартість продажу права оренди земельної ділянки становить 68,4 тис. грн.;

-       площею 31,0093 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Верхівської сільської ради. Вартість продажу права оренди земельної ділянки становить 104,2 тис. грн.;

-       загальною площею 37,1657 га (5 ділянок) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малошпаківської сільської ради. Вартість продажу права оренди земельної ділянки становить                            47,7 тис. грн.;

-       площею 0,37 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великоомелянської сільської ради. Вартість продажу права оренди земельної ділянки становить 38,4 тис. грн.;

земель комунальної власності:

-       площею 1,0 га та 1,0 га для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування  Олександрійської сільської ради. Вартість продажу земельних ділянок становить 570,2 тис. грн.;

-       площею 0,08 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  Шубківської сільської ради. Вартість продажу земельної ділянки становить            29,9 тис. грн.;

-       площею 0,0717 га для будівництва та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості Квасилівської селищної ради. Вартість продажу земельної ділянки становить 41,0 тис. грн.;

-       площею 0,0110 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  Великоомелянської сільської ради. Вартість продажу земельної ділянки становить 5,4 тис. грн.;

-       площею 0,0073 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  Великоомелянської сільської ради. Вартість продажу земельної ділянки становить 4,0 тис. грн.;

-       площею 19,0137 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Карпилівка Городоцької сільської ради. Вартість продажу права оренди земельної ділянки становить 26,9 тис. грн.

-       площею 0,0098 га для будівництва індивідуальних гаражів Квасилівської селищної ради. Вартість продажу земельної ділянки становить 11,2 тис. грн.

Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області включено до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права на які планується продавати на земельних торгах 35 ділянок загальною площею 422,15 га на території Грушвицької, Малошпаківської, Дядьковицької, Великоомелянської, Шубківської, Олександрійської, Великожитинської, Бронниківської, Верхівської, Корнинської, Новоукраїнської, Обарівської, Зорянської сільських та Оржівської селищної рад.

У 2016 році погоджено генеральні плани населених пунктів, а саме:            с. Глинки, с. Руда-Красна, с. Колоденка.

Станом на 01 жовтня 2016 року споживачами району спожито теплової енергії на суму 8290,6 тис. грн. та оплачено 10014,6 тис. грн. або                       120,8 відсотка. Загальний борг становив 615,6 тис. грн., що на 662,7 тис. грн. менше відповідного періоду 2015 року.

Станом на 01 жовтня 2016 року КП “Рівнерайкомуненергія” спожито природного газу на суму 5127,7 тис. грн., оплачено 6825,4 тис. грн., рівень проплати становив 133,0 відсотки. Загальна заборгованість становила              73,3 тис. грн., що на 1027,7 тис. грн. менше, ніж за аналогічний період                   2015 року.

Станом на 01 жовтня 2016 року споживачам району надано послуг з водопостачання та водовідведення на суму 5287,2 тис. грн. Споживачами оплачено 5342,5 тис. грн. або 101,0 відсоток. Загальний борг становить                     1000,8 тис. грн., що на 383,7 тис. грн. менше відповідного періоду 2015 року.

Станом на 01 жовтня 2016 року споживачам району надано послуг з утримання будинків та прибудинкових територій на суму 1484,3 тис. грн. Споживачами оплачено 1502,6 тис. грн. або 101,2 відсотка. Загальний борг становить 756,8 тис. грн., що на 108,0 тис. грн. менше відповідного періоду                2015 року.

Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника району за І півріччя 2016 року склала 3957,0 грн., що у 2,7 раза перевищує прожитковий мінімум для працездатних осіб. Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника району зросла на 26,2 відсотка до аналогічного періоду 2015 року.  

Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01 жовтня                       2016 року на підприємствах, установах та організаціях склала 2313,0 тис. грн., що на 58,0 тис. грн. (2,5 відсотка) менше від попереднього місяця поточного року та на 428,0 тис. грн. (18,5 відсотка) менше від початку 2016 року.

Заборгованість із виплати заробітної плати мають три підприємства району:  одне економічно активне ТзОВ «Полісся-Агро-Ресурс» (19,6 тис. грн.) та два підприємства-банкрути - ЗАТ «Рівненський ливарний завод»                  (2 273,4 тис. грн.), ПАТ «Завод «Технопривод» (20,0 тис. грн.).

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, за січень - червень          2016 року становив 231,6 млн. грн. (4,9 відсотка загальнообласного обсягу) і          у порівняних цінах склав 75,1 відсотка обсягу січня - червня 2015 року.

Упродовж 9 місяців 2016 року у районі відкрито 7 нових закладів торгівлі та ресторанного господарства на території Жобринської, Грушвицької, Кустинської сільських та Клеванської селищної рад та 2 нових заклади побутового обслуговування на території Зорянської сільської ради.

Мережа підприємств торгівлі та ресторанного господарства району станом на 01 жовтня 2016 року нараховує 518 підприємств, у тому числі,                          425 підприємств торгівлі та 93 заклади ресторанного господарства.

Побутові послуги населенню надають 86 об’єктів побуту.

Зовнішньоторговельні операції товарами проводилися з партнерами                  58 країн світу. У січні – липні 2016 року експорт товарів становив                              51,2 млн. дол. США, імпорт – 33,2 млн. дол. Порівняно з січнем – липнем               2015 року, експорт скоротився на 11,6 відсотка, а імпорт - збільшився                            на 25,4 відсотка. Позитивне сальдо становило 18,0 млн. дол. США.

За січень – серпень 2016 року підприємствами району виконано будівельних робіт на суму 40,6 млн. грн., що становить 7,5 відсотка загального обсягу виконаних будівельних робіт по області.

За січень - червень 2016 року прийнято в експлуатацію 19,5 тис. кв. м загальної площі житла, що на 18,6 відсотка більше, ніж за відповідний період                    2015 року. Частка району в обласному обсязі введеного в експлуатацію житла становила 14,1 відсотка.

За 9 місяців 2016 року до бюджету Пенсійного фонду України з усіх джерел фінансування надійшло 92816,0 тис. грн., що на 72375,5 тис. грн. менше, ніж за 9 місяців 2015 року, з них 1587,1 тис. грн. власних коштів               (що на 375,2 тис. грн. менше, ніж за відповідний період 2015 року) та єдиного соціального внеску 91228,9 тис. грн. (що на 72000,3 тис. грн. менше, ніж за відповідний період 2015 року).

Разом з тим, виконання планових показників становить 91,9 відсотка. Зменшення надходжень відбулось за рахунок переведення таких платників як ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», ТОВ «ОДЕК Україна» та ТОВ «Захід-Алко-Груп» на Центр обслуговування великих платників податків.

За 9 місяців 2016 у повному обсязі забезпечено фінансування виплат пенсій по Рівненському району. Середній розмір призначеної пенсії в районі на 01 жовтня 2016 року склав 1460,51 грн., що на 55,85  грн. більше, ніж               на 01 жовтня 2015 року.

Заборгованість зі сплати страхових внесків з початку поточного року зменшилась на 157,6 тис. грн. і станом на 01 жовтня 2016 року становила                    3783,4 тис. грн. Зменшення заборгованості відбулось за рахунок сплати фінансової санкції та пені по ВАТ «Рівненська авіакомпанія «Універсал - Авіа». У структурі заборгованості недоїмка по страхових внесках складає                        2018,3 тис. грн. (у т.ч. економічно активних підприємств – 1528,8 тис. грн., підприємств з безнадійним статусом боргу – 212,2 тис. грн., підприємств–банкрутів – 277,3 тис. грн.), несплачена пеня — 1168,4 тис. грн., несплачені фінансові санкції – 596,7 тис. грн.

Найбільшими боржниками по страхових внесках є: ПРАТ “Агрофірма “Зоря ім. Плютинського” – 351,3 тис. грн., ОКПМіжнародний аеропорт   “Рівне” – 2171,3 тис. грн., ЗАТ “Завод “Технопривод” – 662,5 тис. грн.,                   АТЗТ “Спецбуд” – 179,1 тис. грн., ТОВ “Житло-Сервіс” – 136,5 тис. грн.                       

За 9 місяців 2016 року працевлаштовано 1657 незайнятих осіб, що становить 49,7 відсотка всіх громадян, що перебували на обліку в центрі зайнятості. За відповідний період минулого року працевлаштовано
1657 незайнятих осіб.

На роботи тимчасового характеру за кошти роботодавців та на оплачувані громадські роботи було залучено 305 безробітних, що на 26,3 відсотка менше відповідного періоду 2015 року.

Скеровано на професійне навчання 374 безробітні особи.

На нові робочі місця із здійсненням компенсації витрат суб’єктам малого підприємництва у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 43 безробітні особи.

У районі здійснює господарську діяльність близько 365 малих підприємств та 3634 фізичних осіб–підприємців.

До зведеного бюджету району від діяльності суб’єктів малого підприємництва за 9 місяців 2016 року надійшло 348,2 млн. грн., що у
3,1 раза більше, ніж за 9 місяців 2015 року, до місцевих бюджетів надійшло 271,6 млн. грн., що у 4,6 раза більше, ніж за 9 місяців 2015 року.

Питома вага надходжень від діяльності суб’єктів малого підприємництва до зведеного та місцевих бюджетів складає відповідно 64,2 та 81,5 відсотків загальної суми надходжень.

Станом на 01 жовтня 2016 року до Зведеного бюджету надійшло                 273068,0 тис. грн., що на 65178 тис. грн., або на 31,4 відсотка більше від надходжень за аналогічний період минулого року. Виконання плану становить 116,0 відсотків.

До Державного бюджету, станом на 01 серпня 2016 року, надійшло 99016,3 тис. грн., що на 453,2 тис. грн., або на 0,5 відсотка більше від обсягу надходжень за січень - вересень 2015 року. Виконання плану становить                 111,0 відсотків.

Доходи місцевих бюджетів станом на 01 жовтня 2016 року збільшились, порівняно з відповідним періодом 2015 року, на 58906,0 тис. грн., або 64,8 відсотка, і склали 149765,8 тис. грн. По власних доходах план виконано на 119,1 відсотка, при плані 125755,2 тис. грн.

Виконання планових показників забезпечено в розрізі всіх місцевих бюджетів району, крім Кустинського сільського бюджету (97,5 відсотка).

У структурі доходів найбільшу питому вагу мають податок та збір на доходи фізичних осіб (42,6 відсотка), єдиний податок (13,1 відсотка), плата за землю (23,2 відсотка), акцизний податок (17,0 відсотків).

Податковий борг до Зведеного бюджету зменшився, порівняно з 01 січня 2016 року, на 24244,0 тис. грн., або на 53,3 відсотка, і станом на 01 жовтня                 2016 року (з урахуванням банкрутів) становив 21280,6 тис. грн.

Податковий борг до Державного бюджету зменшився на
24650,0 тис. грн., або на 71,6 відсотка, порівняно з початком 2016 року, і станом на 01 жовтня 2016 року (з урахуванням банкрутів) становив 9799,1 тис. грн.

Податковий борг до місцевого бюджету збільшився на
405,8 тис. грн., або на 3,7 відсотка, порівняно з початком 2016 року, і станом на 01 жовтня 2016 року (з урахуванням банкрутів) становив 11481,4 тис. грн.

 

Заборгованість зі сплати Єдиного соціального внеску станом на
01 жовтня 2016 року становила 15910,2 тис. грн., що на 44,8 тис. грн. (або на 3,0 відсотка) менше від обсягу заборгованості на 01 січня 2016 року.

Найбільшими боржниками зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування станом на 01 жовтня          2016 року є:

-     ОКП «Міжнародний аеропорт «Рівне» (4344,8 тис. грн.);    

-     ПрАТ АФ «Зоря ім. Плютинського» (3682,6 тис. грн.);

-     ЗАТ «Рівненський ливарний завод» (2859,4 тис. грн.);

-     МП ТзОВ «Олісма» (1564,9 тис. грн.);

-     ПАТ «Рівневтормет» (729,9 тис. грн.).

 

 

 

Начальник управління економіки,

інфраструктури та інвестиційної діяльності

райдержадміністрації                           О. Оксимчук