У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(дев'ята сесія) 

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                   № 267

Про звіт голови постійної комісії районної

ради сьомого скликання з гуманітарних питань, у справах

сім’ї  та молоді, культури та розвитку туризму

Швидуна Сергія Віталійовича

         Заслухавши та обговоривши звіт голови постійної комісії районної ради сьомого скликання з гуманітарних питань, у справах сім’ї  та молоді, культури та розвитку туризму Швидуна Сергія Віталійовича про роботу комісії з початку скликання, керуючись пунктом 8  частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

          Інформацію голови постійної комісії районної ради сьомого скликання   з гуманітарних питань, у справах сім’ї  та молоді, культури та розвитку туризму Швидуна Сергія Віталійовича взяти до відома (додається).

 

 

Голова ради                                                                                       В.П.Стельмах

 

Звіт

 постійної комісії Рівненської районної ради

з гуманітарних питань, у справах сім’ї  та молоді, культури та розвитку туризму

      

      До складу постійної комісії Рівненської районної ради з гуманітарних питань, у справах сім’ї  та молоді, культури та розвитку туризму входить 6 депутатів:

- Швидун Сергій Віталійович, депутатська фракція Рівненської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка;

- Бас Петро Степанович, депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»;

- Максимчук Григорій Григорович, депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»;

- Марчук Алла Всеволодівна, депутатська фракція Рівненської районної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

- Ткачук Світлана Анатоліївна, депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»;

- Толчанов Роман Ярославович, депутатська фракція Рівненської районної організації політичної партії     «Об'єднання «Самопоміч».

         Всі депутати сумлінно виконують покладені на них обов’язки та систематично відвідують засідання комісії.

         Комісія організовує та проводить свою роботу згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та регламенту Рівненської районної ради.

         З початку скликання було проведено 5 засідань постійної комісії, прийнято 20 рекомендацій, розглянуто 70 питань та 5 Програм, левова частка яких стосувалась галузі освіти. Під час розгляду питань, всі члени комісії приймають активну участь у їх обговоренні, ведуть діалоги з доповідачами, вносять доповнення та пропозиції. Питання, які носять суперечливий характер, відправляються на доопрацювання. Майже всі заслухані питання одноголосно рекомендувались для розгляду на пленарних засіданнях сесії районної ради без змін, по окремих – вносились пропозиції та доповнення.

          Станом на 01.11.2016 року на контролі знаходиться 54 програми та 342 рішення районної ради.

           До недопрацювань роботи комісії можна віднести розгляд питання про реорганізацію Голишівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Новоставської ЗОШ І-ІІ ступенів та Грабівської ЗОШ І ступеня шляхом приєднання їх до Зорянського НВК “школа-гімназія” зі створенням при ньому Голишівської філії І-ІІ ступенів, Новоставської філії І-ІІ ступенів та Грабівської філії І ступеня на базі реорганізованих закладів, яке в кінцевому етапі, через брак часу на просвітницьку роботу з населенням, набуло широкого резонансу серед громадськості та було знято з порядку денного пленарного засідання сесії районної ради.

           Пріорітетними напрямками роботи комісії залишаються питання поступового реформування галузі освіти та культури в умовах децентралізаційних змін у країні для подальшого їх розвитку.

Голова комісії                                                                                       С.Швидун