У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(дев'ята сесія) 

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2016 року                            № 274

 

Про Програму забезпечення

поінформованості населення

та сприяння розвитку інформаційного

простору Рівненського району

на 2017 - 2020 роки

 

На виконання законів України „Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації”, „Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, Указів Президента України від 17 лютого 2001 року № 101/2001 „Про удосконалення діяльності органів виконавчої влади з питань інформування населення”, від 01 серпня 2002 року № 683/2002 „Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2004 року № 759-р „Про роботу центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення відкритості у своїй діяльності, зв'язків з громадськістю та взаємодії із засобами масової інформації”, з метою донесення  до населення району вичерпної інформації про роботу місцевих органів влади, керуючись статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити Програму забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Рівненського району на 2017 – 2020 роки (далі – Програма),  схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 09 вересня 2016 року № 405 (додається).

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету на 2017-2020 роки передбачати кошти на реалізацію Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                                                    В.П.Стельмах

 

 

 

Download this file (Додаток_до_Програми_інф.простір.doc)додаток1[ ]59 kB
Download this file (СХВАЛЕНО_Програма_інф._простір.doc)додаток[ ]36 kB