У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(дев'ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2016 року                            № 280

Про реорганізацію Жобринської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради

Рівненської області шляхом перетворення її у опорний

заклад,  Рудокраснянської загальноосвітньої школи

І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області

та Мочулківської загальноосвітньої школи І ступеня

Рівненської районної ради Рівненської області шляхом

перетворення їх у філії опорного закладу

 

Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від 25 листопада 2016 року № 4592/06/01-52/16, статті 18 Закону України Про освіту, статті 11 Закону України Про загальну середню освіту, пункту 6 Прикінцевих положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від 24 грудня 2015 року № 911-VIII, постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 228 “Про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів”, положення про освітній округ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року  № 777 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року № 79), керуючись статтею 43 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и  л а :

         1. Припинити, відповідно до чинного законодавства, діяльність Жобринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою: с. Жобрин, вул. Шкільна, 2 (далі - Жобринська ЗОШ І-ІІІ ступенів) реорганізувавши шляхом перетворення її у опорний заклад “Жобринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області” (далі - опорний заклад “Жобринська ЗОШ І-ІІІ ступенів”).

         2. Припинити, відповідно до чинного законодавства, діяльність Рудокраснянської загальноосвітньої школи І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою: с. Руда-Красна,вул. Л.Українки, 55 (далі - Рудокраснянська ЗОШ І ступеня) реорганізувавши шляхом перетворення її у філію “Рудокраснянська загальноосвітня школа І ступеня” опорного закладу “Жобринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області” (далі - філія “Рудокраснянська ЗОШ І ступеня”).

         3. Припинити, відповідно до чинного законодавства, діяльність Мочулківської загальноосвітньої школи І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою: с. Мочулки, вул. Грушевського, 38а (далі - Мочулківська ЗОШ І ступеня) реорганізувавши шляхом перетворення її у філію “Мочулківська загальноосвітня школа  І ступеня” опорного закладу “Жобринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області” (далі - філія “Мочулківська  ЗОШ І ступеня”).

         4.   Взяти до відома, що правонаступником майна, прав, обов’язків та трудових відносин реорганізованої Жобринської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рудокраснянської ЗОШ І ступеня та Мочулківської ЗОШ І ступеня є опорний заклад “Жобринська ЗОШ І-ІІІ ступенів”.

         5. Встановити, що учні Жобринської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рудокраснянської ЗОШ І ступеня та Мочулківської ЗОШ І ступеня продовжують навчання у опорному закладі “Жобринська ЗОШ І-ІІІ ступенів”, у філії “Рудокраснянська ЗОШ І ступеня” та у філії “Мочулківська ЗОШ І ступеня”  відповідно.

6.     Відділу освіти районної державної адміністрації:

         1) здійснити всі необхідні організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством, щодо виконання пунктів 1-3 рішення та створити комісії з реорганізації і затвердити передавальні акти;    

2)  розробити та подати на затвердження в установленому законодавством порядку Статут опорного закладу “Жобринська ЗОШ І-ІІІ ступенів”, Положення про філію “Рудокраснянська ЗОШ І ступеня” та про філію “Мочулківська ЗОШ І ступеня”;      

3)  після реорганізації подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

         7.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах