У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(дев'ята сесія) 

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                   № 295         

Про надання в постійне користування

земельної ділянки комунальному

підприємству „Рівнерайкомуненергія”

Рівненської районної ради Рівненської області

Розглянувши клопотання комунального підприємства „Рівнерайкомуненергія” Рівненської районної ради Рівненської області та керуючись статтями 10, 65, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а : 

1.                 Надати комунальному підприємству Рівнерайкомуненергія Рівненської районної ради Рівненської області в постійне користування земельну ділянку площею 0,1729 га, яка розташована на вул. Молодіжна, 32а, смт. Квасилів, кадастровий номер 5624655300:01:001:0287, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (для обслуговування будівлі котельні) за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності.

2.                 Комунальному підприємству Рівнерайкомуненергія Рівненської районної ради Рівненської області оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку, встановленому законодавством.

3.                 Зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно право спільної власності територіальних громад Рівненського району зазначеною земельною ділянкою в особі Рівненської районної ради.

4.          Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова ради                                                                                     В.П. Стельмах