У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(дев'ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                   № 296

Про затвердження технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельної ділянки,

яка перебуває  в оренді товариства з обмеженою

відповідальністю «АГРОКОР-М»

на території Зорянської сільської ради

         Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,3688 га сільськогосподарського призначення державної власності, яка перебуває в оренді товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОКОР-М» для обслуговування господарських будівель та споруд товариства, розташованої на території Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області, керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,3688 га сільськогосподарського призначення державної власності, яка перебуває в оренді товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОКОР-М» для обслуговування господарських будівель та споруд товариства, розташованої на території Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

         Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 19,3688 га   становить 609464 (шістсот девять тисяч чотириста шістдесят чотири) гривні.

         2. Товариству з обмеженою відповідальністю «АГРОКОР-М» у місячний термін звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання додаткової угоди до договору оренди.

        3.      Районній раді звернутися з клопотанням до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області стосовно встановлення орендної плати за земельну ділянку площею 19,3688 га в розмірі 12%.

         4.      Рекомендувати Головному управлінню Держгеокадастру в Рівненській області укласти договір оренди з  товариством з обмеженою відповідальністю «АГРОКОР-М» терміном на один рік з правом продовження оренди за умови приведення діяльності  товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОКОР-М» до вимог чинного законодавства України.

5.      Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради                                                                                     В.П.Стельмах