У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(дев'ята сесія) 

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня  2016 року                                                   № 299

Про преміювання голови та заступника

голови районної ради у 2017 році

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами та доповненнями), Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

 

1. Здійснювати щомісячне преміювання:

- Стельмаха Віталія Петровича, голови районної ради, у розмірі 100 відсотків до посадового окладу за фактично відпрацьований час;

- Сальчука Миколи Георгійовича, заступника голови районної ради, у розмірі 100 відсотків до посадового окладу за фактично відпрацьований час.

2. Проводити преміювання голови та заступника голови районної ради до державних та професійних свят у межах фонду преміювання та за рахунок економії фонду оплати праці у розмірі посадового окладу.

3. Продовжити оплату праці голові та заступнику голови районної ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами та доповненнями) та рішень районної ради від 24 листопада 2015 року № 2 «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та оплату праці голови Рівненської районної ради сьомого скликання», від 15 липня 2016 року № 205 «Про встановлення надбавки за вислугу років Стельмаху Віталію Петровичу, голові районної ради сьомого скликання», від 21 грудня 2015 року № 15 «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та оплату праці заступника голови Рівненської районної ради сьомого скликання».

4. Контроль за  виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та фінансово-господарський відділ районної ради.

 

 

 

Голова ради                                                                                       В.П.Стельмах