У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(одинадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 06 квітня 2017 року                     № 358

Про надання згоди ФОП Ногачевській Марії Олегівні

на проведення перепланування та

капітального ремонту нежитлового приміщення

перукарні в будівлі теплопункту

комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія»

Рівненської районної ради

 

Враховуючи клопотання районної державної адміністрації від 20 грудня  2016 року № вих - 4975/01-52/16, рекомендації засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарським кодексом України, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Надати згоду фізичній особі - підприємцю Ногачевській Марії Олегівні на проведення перепланування та капітального ремонту нежитлового приміщення в будівлі теплопункту під перукарню за адресою: Рівненська область, Рівненський район, смт Квасилів, вул.Молодіжна,14.

         2. Всі невідокремлені поліпшення майна, здійснені фізичною особою - підприємцем Ногачевською Марією Олегівною, є спільною власністю територіальних громад Рівненського району і їх вартість відшкодуванню не підлягає.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                                                 В.П.Стельмах