У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(одинадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 06 квітня 2017 року                                                        363

         

Про надання в постійне користування

земельної ділянки комунальному

закладу «Рівненський районний центр

первинної медико-санітарної допомоги»

 

Розглянувши клопотання комунального закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та керуючись статтями 10, 65, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

1.          Надати комунальному закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в постійне користування земельну ділянку площею 0,1500 га, кадастровий номер 5610100000:01:025:0327, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (для обслуговування будівель і споруд лікарні), яка розташована в м. Рівне, вул. Дніпровська, 4.

2.          Комунальному закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку, встановленому законодавством України.

3.          Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова ради                                                                                    В.П.Стельмах