У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

(дванадцята сесія) 

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 червня 2017 року             412

 

 

Про затвердження Статуту  Городоцької

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Рівненської районної ради Рівненської

області в новій редакції

 

Відповідно до статті 18 Закону України «Про освіту», статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту», постанови  Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», рішення Рівненської районної ради від  28 вересня 2016 року № 226 «Про реорганізацію Рубчанської загальноосвітньої школи І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області шляхом приєднання її до Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області», листа Рівненської районної державної адміністрації від 28 квітня 2017 року № вих-1745/06/01-56/17, керуючись статтею 43 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв'язку з реорганізацію Рубчанської загальноосвітньої школи І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області шляхом приєднання її до Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області та з метою приведення установчого документу навчального закладу відповідно до вимог чинного законодавства України, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

         1.  Затвердити Статут Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області в новій редакції, що додається.

         2. Відділу освіти районної державної адміністрації забезпечити проведення державної реєстрації Статуту в новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії  районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах

 

Download this file (3-2 СТАТУТ Городок 2017.doc)додаток[ ]131 kB