У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

 (дванадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27 червня 2017 року             414

 

Про  реорганізацію Городоцької загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради

Рівненської області шляхом перетворення її у опорний

заклад та Рогачівської загальноосвітньої школи І ступеня

Рівненської районної ради Рівненської області

шляхом перетворення її у філію опорного закладу

 

Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від               15 червня 2017 року № 2296/06/01-56/17, статті 18 Закону України Про освіту, статті 11 Закону України Про загальну середню освіту, пункту 6 Прикінцевих положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від 24 грудня 2015 року № 911-VIII, постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 228 “Про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів”, положення про освітній округ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року  № 777 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року № 79), керуючись статтею 43 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и  л а :

         1. Припинити, відповідно до чинного законодавства, діяльність Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою:  село Городок, вулиця Б.Хмельницького, будинок 3 (далі - Городоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) шляхом перетворення її у опорний заклад “Городоцька загальноосвітня школа                     І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області” (далі - опорний заклад “Городоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів”).

         2. Припинити, відповідно до чинного законодавства, діяльність Рогачівської загальноосвітньої школи І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області,  що знаходиться за адресою: село Рогачів, вулиця Миру, будинок 12б (далі - Рогачівська ЗОШ І ступеня) шляхом перетворення її у філію “Рогачівська загальноосвітня школа І ступеня” опорного закладу “Городоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області(далі - філія “Рогачівська ЗОШ І ступеня”).

         3. Взяти до відома, що правонаступником майна, прав, обов’язків та трудових відносин реорганізованої Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рогачівської ЗОШ І ступеня є опорний заклад “Городоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів”.

         4. Встановити, що учні Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Рогачівської ЗОШ І ступеня продовжують навчання у опорному закладі “Городоцька ЗОШ    І-ІІІ ступенів” та у філії “Рогачівська ЗОШ І ступеня” відповідно.

         5. Затвердити Статут опорного закладу “Городоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів”, що додається.

6. Відділу освіти райдержадміністрації:

         1) здійснити всі необхідні організаційно-правові заходи передбачені чинним законодавством щодо виконання пунктів 1-2 рішення та створити комісії з реорганізації і затвердити передавальні акти;

2) забезпечити проведення державної реєстрації Статуту опорного закладу “Городоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів” відповідно до вимог чинного законодавства.      

3) після реорганізації подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

         7. Контроль за виконанням рішення покласти  на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах

 

 

 

 

 

 

 

Download this file (2-2 СТАТУТ опорного закладу Городок 2017.doc)додаток[ ]175 kB