У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(дванадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27 червня 2017 року             419

Про звернення депутатів Рівненської районної ради

до Рівненської обласної ради щодо створення

на базі незавершеного житлового будинку,

що знаходиться на території комунального закладу

«Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради у с.Олександрія Рівненського району,

по вул. Санаторній, буд. 26, будинку сімейного типу

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Схвалити текст звернення депутатів Рівненської районної ради до Рівненської обласної ради щодо створення на базі незавершеного житлового будинку, що знаходиться на території комунального закладу «Олександрійська загальноосвітня   школа-інтернат  І-ІІІ ступенів»  Рівненської   обласної   ради   у с. Олександрія Рівненського району, по вул. Санаторній, буд.26, будинку сімейного типу (текст звернення додається).

2. Скерувати рішення до Рівненської обласної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради                                                                                          В.П.Стельмах

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Рівненської районної ради

до Рівненської обласної ради

 щодо створення на базі незавершеного житлового будинку,

що знаходиться на території комунального закладу

«Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради у с. Олександрія Рівненського району,

по вул. Санаторній, буд.26, будинку сімейного типу

 

 У Рівненському районі створено та функціонує 14 дитячих будинків сімейного типу та 4 прийомні сім’ї на вихованні у яких перебуває 103 дитини-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в області та районі постійно зростає. Так, з початку 2017 року у Рівненському районі 25 дітей набули статусу дитини-сироти. Тому,  є нагальна необхідність влаштувати таких дітей у сімейні форми виховання та створювати дитячі будинки сімейного типу в районі.

Проте, приміщення для розміщення новостворюваних дитячих будинків сімейного типу в районі відсутні.

По вулиці Санаторній (на території дитячих будинків сімейного типу) у селі Олександрія  Рівненського району Рівненської області знаходиться незавершений житловий будинок, який перебуває у спільній власності територіальних громад Рівненської області та знаходиться на балансі комунального закладу «Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, який може стати основою для створення двох дитячих будинків сімейного типу.

       З огляду на зазначене вище, зважаючи на систематичні звернення батьків –вихователів дитячих будинків сімейного типу, зареєстрованих на території Рівненського району, у зв’язку з відсутністю приміщень для розміщення новостворених дитячих будинків, просимо створити на базі незавершеного житлового будинку, що знаходиться на території комунального закладу «Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради у селі Олександрія Рівненського району, по вул. Санаторній, буд.26, будинки сімейного типу. Це дасть можливість забезпечити належними умовами проживання найбільш вразливу категорію населення: дітей-сиріт.

 

 

Схвалено

Рішенням Рівненської районної ради

                                                 від 27 червня 2017 року № 419