У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (дванадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 червня 2017 року             420

 

 

Про надання згоди на передачу із спільної

власності територіальних громад Рівненського району

нежитлового приміщення за адресою:

вул. Конституції, буд. 35, с. Зоря,  Рівненський район,

у комунальну власність територіальної громади

сіл Зорянської сільської ради з подальшим використанням для

створення пожежної частини

        Відповідно до рішення Зорянської сільської ради від 30 березня 2016 року № 622 «Про депутатське звернення», керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

         1. Надати згоду на передачу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: вул. Конституції, буд. 35, с. Зоря, Рівненський район,  із спільної власності територіальних громад Рівненського району в комунальну власність територіальної громади сіл Зорянської сільської ради з подальшим використанням для створення пожежної частини.

2. Комунальному підприємству «Райкомуненергія» Рівненської районної ради:

2.1. Спільно з Зорянською сільською радою створити комісію та провести передачу - приймання будіві нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: вул. Конституції, буд. 35, с. Зоря, Рівненський район, та земельної ділянки із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог  чинного законодавства.

2.2. Після здійснення передачі - приймання подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради                                                                                        В.П.Стельмах