У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(позачергова тринадцята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 03 серпня 2017 року                                        №434

Про депутатський запит

депутата районної ради

Супрунюка Юрія Павловича

                Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Супрунюка Юрія Павловича стосовно недотримання схеми маршруту та розкладу руху автобусу за маршрутом Рівне-Карпилівка  із заїздом в с.Михайлівка, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, районна рада 

в и р і ш и л а : 

1.   Підтримати депутатський запит депутата районної ради Супрунюка Юрія Павловича та направити на розгляд управління інфраструктури та промисловості Рівненської обласної державної адміністрації та управління економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності Рівненської районної державної адміністрації (додається).

                2.  Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Супрунюка Юрія Павловича  у терміни, визначені законодавством України.

                3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.               

  

 

Голова ради                                                                                       В.П.Стельмах