У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

­­­­­­­(позачергова тринадцята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 03 серпня 2017 року                                            № 445                                                                       

Про надання в постійне користування                                                                                     земельної ділянки комунальному                                                                            закладу «Рівненський районний центр                                                                    первинної медико-санітарної допомоги»               

 

                Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від            26 липня 2017 року № вих-2886/01-56/17  та керуючись статтями 10, 65, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з  постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, районна рада

в и р і ш и л а :

                1. Надати комунальному закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в постійне користування земельну ділянку площею 0,1068 га, кадастровий номер 5624682000:01:010:0221, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, яка розташована в с. Велика Омеляна Рівненського району Рівненської області на території Великоомелянської сільської ради.

                2. Комунальному закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку, встановленому законодавством України.

                3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                                                                          В.П.Стельмах