У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (чотирнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 вересня 2017 року                                     № 468

 

Про передачу із спільної власності територіальних

громад Рівненського району цілісного майнового

комплексу котельні за адресою: вул. Конституції,

буд. 35, с. Зоря,  Рівненський район у комунальну

власність територіальної громади сіл Зорянської

сільської ради з подальшим використанням

для створення пожежної частини  

 

       З метою ефективного використання комунального майна, враховуючи рішення Зорянської сільської ради від 17 липня 2017 року № 778, керуючись Закон України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Передати цілісний майновий комплекс котельні, що знаходиться за адресою: вул. Конституції, буд. 35, с. Зоря, Рівненський район, із спільної власності територіальних громад Рівненського району в комунальну власність територіальної громади сіл Зорянської сільської ради з подальшим використанням для створення пожежної частини, а саме:

- будівлю котельні;

- тепломережі;

- огорожа котельні;

- система теплопостачання.

2. Районній державній адміністрації після здійснення передачі - приймання подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

3.   Доручити голові районної ради подати кандидатури до складу комісії передачі-приймання майна, зазначеного у пункті 1 рішення.

4.   Визнати   таким,  що   втратило   чинність, рішення районної ради від 27 червня 2017 року № 420 «Про надання згоди на передачу із спільної власності територіальних громад Рівненського району нежитлового приміщення за адресою: вул. Конституції, буд. 35, с. Зоря,  Рівненський район, у комунальну власність територіальної громади сіл Зорянської сільської ради з подальшим використанням для створення пожежної частини».

          5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради                                                                                    В.П.Стельмах