У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(чотирнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29 вересня 2017 року                                     № 471

 

Про надання пільги комунальному підприємству

«Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради

в частині сплати орендної плати до районного

бюджету за здане в оренду нерухоме майно

 

         Відповідно до клопотання районної державної адміністрації від 18 вересня 2017 року №вих-3471/01-56/17  та з метою поліпшення фінансово-господарського стану комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради, керуючись статтями 319, 327 Цивільного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а:

         1. Звільнити комунальне підприємство «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради від сплати 30 відсотків орендної плати до районного бюджету за здане в оренду нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад району терміном на 1 (один) рік.

         2. Комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради спрямувати кошти від оренди, які залишаються в його розпорядженні, на покращення матеріально-технічної бази підприємства.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 Голова ради                                                                                В.П.Стельмах