У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (чотирнадцята  сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 вересня 2017 року                                     № 477

Про затвердження Технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського

призначення державної власності площею 1,1000 га, яка

відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянці

Марковій Тетяні Миколаївні для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва на території

Грушвицької сільської ради Рівненського району Рівненської області

 

         Розглянувши Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 1,1000 га, яка  відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянці Марковій Тетяні Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Грушвицької сільської ради  Рівненського району Рівненської області та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Затвердити  Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 1,1000 га, яка  відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянці Марковій Тетяні Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Грушвицької сільської ради  Рівненського району Рівненської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 19126 (дев’ятнадцять тисяч сто двадцять шість) гривень.

         2. Марковій Тетяні Миколаївні у місячний термін звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання договору оренди у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                        В.П.Стельмах