У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме cкликання

(чотирнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29 вересня 2017 року                                     № 482

 

Про затвердження технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельної

ділянки площею 14,0347 га, яка пропонується

в оренду строком на 7 (сім) років шляхом продажу

права оренди на земельних торгах (аукціоні)

на території Грушвицької сільської ради

Рівненського району Рівненської області

 

 

         Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 14,0347 га, яка пропонується в оренду строком на            7 (сім) років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Грушвицької сільської ради Рівненського району Рівненської області та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

 

         1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової                    оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624683700:01:002:0177)                         площею 14,0347 га, яка пропонується в оренду строком на 7 (сім) років шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Грушвицької сільської ради Рівненського району Рівненської області.

         Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 14,0347 га становить 327790 грн. (триста двадцять сім тисяч сімсот дев’яносто гривень)  82 копійки.

            2.   Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

 

Голова ради                                                                                     В.П.Стельмах