У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (чотирнадцята  сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 вересня 2017 року                                     № 484

Про затвердження Технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер

5624687000:04:001:0068) площею 1,3275 га, що

відводиться в оренду строком на 7 років громадянину  

Гуцу Олександру Олександровичу, громадянці

Козачок Тетяні Ярославівні для розміщення та

експлуатації основних, підсобних і допоміжних

будівель та споруд підприємств переробної,

машинобудівної та іншої промисловості на території

Новоукраїнської сільської ради Рівненського району

 

         Розглянувши Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624687000:04:001:0068) площею             1,3275 га, що відводиться в оренду строком на 7 років громадянину Гуцу Олександру Олександровичу, громадянці Козачок Тетяні Ярославівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Новоукраїнської сільської ради  Рівненського району та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Затвердити Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624687000:04:001:0068) площею             1,3275 га, що відводиться в оренду строком на 7 років громадянину Гуцу Олександру Олександровичу, громадянці Козачок Тетяні Ярославівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Новоукраїнської сільської ради  Рівненського району.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки  становить 2528148 (два мільйони п’ятсот двадцять вісім тисяч сто сорок вісім) гривень.

         2. Гуцу Олександру Олександровичу, Козачок Тетяні Ярославівні у місячний термін звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання договору оренди у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

   

   

 

Голова ради                                                                                        В.П.Стельмах