У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (чотирнадцята  сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 вересня 2017 року                                     № 489

Про затвердження  Технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки площею 1,9142 га,

яка відводиться  в оренду громадянину Музиці Сергію Пилиповичу

для розміщення та експлуатації основних, підсобних та

допоміжних будівель і споруд підприємств переробної,

машинобудівної та іншої промисловості на  території

Великожитинської сільської ради Рівненського району

 

         Розглянувши Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,9142 га (кадастровий номер 5624681500:04:016:0161), яка відводиться в оренду громадянину Музиці Сергію Пилиповичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на  території Великожитинської сільської ради  Рівненського району Рівненської області та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Затвердити  Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,9142 га (кадастровий номер 5624681500:04:016:0161), яка відводиться в оренду громадянину Музиці Сергію Пилиповичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на  території Великожитинської сільської ради  Рівненського району Рівненської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить   4811440 (чотири мільйони вісімсот одинадцять тисяч  чотириста сорок) гривень 09 копійок.

         2. Музиці Сергію Пилиповичу у місячний термін звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання договору оренди, у порядку передбаченому чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

   

   

 

Голова ради                                                                                        В.П.Стельмах