У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(п'ятнадцята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 06 грудня 2017 року                                                        491

Про депутатський запит

депутата районної ради

Ваколюка Віталія Вікторовича

         Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Ваколюка Віталія Вікторовича щодо передачі третього блоку гуртожитку Клеванського професійного ліцею, що знаходиться за адресою смт Клевань вул. Б.Хмельницького, 89-А із спільної власності територіальних громад Рівненського району в комунальну власність об’єднаної територіальної громади Клеванської селищної ради, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада 

в и р і ш и л а : 

1.  Підтримати депутатський запит депутата районної ради Ваколюка Віталія Вікторовича та направити на розгляд Рівненської районної державної адміністрації та Клеванської селищної ради (додається).

         2. Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Ваколюка Віталія Вікторовича у терміни, визначені законодавством України.

         3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.               

 

 

 

Голова ради                                                                                       В.П.Стельмах

Download this file (ваколюк.FR12.pdf)додаток[ ]55 kB