У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(п'ятнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 06 грудня 2017 року                                                        492

Про депутатський запит

депутата районної ради

Пилипаки Миколи Петровича

         Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Пилипаки Миколи Петровича щодо передбачення коштів в районному бюджеті  на 2018 рік на придбання обладнання для Центру надання адміністративних послуг Рівненської районної державної адміністрації для виготовлення біометричних паспортів та ID-карток громадянина України , керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада 

в и р і ш и л а : 

1.  Підтримати депутатський запит депутата районної ради Пилипаки Миколи Петровича та направити на розгляд Рівненської районної державної адміністрації  (додається).

         2. Про результати розгляду депутатського запиту Пилипаки Миколи Петровича проінформувати районну раду та депутата районної ради  у терміни, визначені законодавством України.

         3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.               

 

Голова ради                                                                                       В.П.Стельмах