У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(п'ятнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 грудня 2017 року                                                        500

Про Програму економічного та

соціального розвитку Рівненського

району на 2018 рік

 

На підставі Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанов Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Звіт районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Рівненського району за дев’ять місяців 2017 року взяти до відома (додається).

2. Затвердити Програму економічного та соціального розвитку Рівненського району на 2018 рік, схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 17 листопада 2017 року №  494 (додається).

3. Рекомендувати виконавчим комітетам селищних та сільських рад, об’єднаних територіальних громад розробити та затвердити відповідні Програми економічного та соціального розвитку підвідомчих територій на       2018 рік.

4. Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми економічного та соціального розвитку Рівненського району на 2018 рік та інформувати районну раду про хід виконання рішення за підсумками 2018 року до 01 лютого 2019 року.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії  районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури, з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради                                                                                        В.П.Стельмах

 

Download this file (Програма економічного та соціального розвитку Рівненського району на 2018 рік.doc)додаток[ ]752 kB