У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(п'ятнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 грудня 2017 року                                                        510

 

Про прийняття незавершеного будівництвом

об’єкту: «Реконструкція загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів по вул. Центральній,

102а, в с. Корнин, Рівненського району»

у спільну власність територіальних

громад Рівненського району

 

            Відповідно до листів Рівненської районної державної адміністрації від 22 листопада 2017 року № вих-4303/01-56/17, департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації від 17 листопада 2017 року № 1628/07-11/17, керуючись статтями 43, 60 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Прийняти незавершений будівництвом об’єкт: «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Центральній, 102а, в с. Корнин, Рівненського району» на суму 31 520 116,40 грн. у спільну власність територіальних громад Рівненського району на баланс відділу освіти райдержадміністрації.

2. Районній державній адміністрації:

1) спільно з департаментом з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації створити комісію та провести приймання-передачу незавершеного будівництвом об’єкту: «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Центральній, 102а, в с. Корнин, Рівненського району» із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства;

2) після приймання-передачі подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах