У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(п'ятнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 грудня 2017 року                                                        511

 

Про прийняття незавершеного будівництвом

об’єкту: «Будівництво дошкільного навчального

закладу на вул. Шкільній, 54 в с. Обарів

Рівненського району Рівненської області» з

комунальної власності територіальної громади

Обарівської сільської ради у спільну власність

територіальних громад Рівненського району

 

Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від 22 листопада 2017 року № вих-4305/06/01-56/17, керуючись статтями 43, 60 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Прийняти незавершений будівництвом об’єкт: «Будівництво дошкільного навчального закладу на вул. Шкільній, 54 в с. Обарів Рівненського району Рівненської області» на суму 16 288 288,85 грн. та земельну ділянку   площею 0,6227 га з комунальної власності територіальної громади Обарівської сільської ради у спільну власність територіальних громад Рівненського району на баланс відділу освіти райдержадміністрації для розміщення в ньому дошкільного підрозділу Обарівського НВК «школа-сад».

2. Районній державній адміністрації:

1) спільно з Обарівською сільською радою створити комісію та провести приймання-передачу незавершеного будівництвом об’єкту: «Будівництво  дошкільного навчального закладу на вул. Шкільній, 54 в с. Обарів Рівненського району Рівненської області» та земельної ділянки із забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства;

2) після приймання-передачі подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах