У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(п'ятнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 грудня 2017 року                                                        514

Про затвердження відкоригованих

економічно обґрунтованих тарифів

на теплопостачання комунальному

підприємству «Рівнерайкомуненергія»

Рівненської районної ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 № 187, у зв’язку із підвищенням ціни на природній газ для установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів з 4942,00 грн. до 7907,20 грн. без ПДВ за 1000 м куб. та для промислових та інших споживачів з 6979,00 грн. до 7907,20 грн. без ПДВ за 1000 м куб., з метою забезпечення якісного та в повному обсязі теплопостачання споживачів, налагодження розрахунків за енергоносії, передбачених укладеними угодами, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статей 16, 20 Закону України «Про теплопостачання», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

         1. Затвердити комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради скориговані тарифи на теплову енергію (в т.ч. ПДВ):

- вартість 1 Гкал для населення (відомче житло) – 1 443,16 грн;

- вартість 1 Гкал для установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів – 1 884,04 грн;

- вартість 1 Гкал для промислових та інших споживачів – 2 109,78 грн.

         2. Затвердити комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради скориговані тарифи на послуги з централізованого опалення, що надаються населенню (в т.ч. ПДВ):

- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії за місяць протягом періоду надання послуги – 1 457,09 грн/Гкал;

- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії за місяць протягом періоду надання послуги – 34,78 грн/м2.

         3. Комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради застосувати тарифи  з 15 жовтня 2017 року.

         4. Рішення районної ради від 11 січня 2017 року № 306 «Про затвердження скоригованих економічно обґрунтованих тарифів на теплопостачання комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради» визнати таким, що втратило чинність.

         5. Рішення оприлюднити в Рівненській міськрайонній газеті «Слово і час».

         6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради                                                                                 В.П. Стельмах