У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(п'ятнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 грудня 2017 року                                                        515

 

Про затвердження економічно обґрунтованих

тарифів на теплопостачання комунальному

підприємству «Управління майновим комплексом»

Рівненської районної ради

 

З метою забезпечення якісного та в повному обсязі теплопостачання споживачів, налагодження розрахунків за енергоносії, передбачених укладеними угодами, відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 20 Закону України «Про теплопостачання», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Затвердити комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради економічно обґрунтовані тарифи на теплопостачання  приміщення адмінбудинку по вул. Соборна, 195 в м. Рівне               (в т.ч ПДВ):

-   вартість 1 Гкал для установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів – 1543,32 грн. (розрахунок додається).

2.   Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом»  Рівненської районної ради застосувати тарифи з 01 листопада 2017 року.

3.  Рішення районної ради від 22 грудня 2016 року № 286 «Про затвердження економічно обґрунтованих тарифів на теплопостачання  комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради визнати таким, що втратило чинність.

4.   Рішення районної ради оприлюднити в Рівненській міськрайонній газеті  «Слово і час».

5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з питань економічного розвитку, інвестиційної політики,  комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова  ради                                                                                      В.П.Стельмах