У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

­­­(п'ятнадцята сесія) 

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 грудня 2017 року                                                        519

 

 

Про затвердження технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельної ділянки

площею 3,2406 га, що передається в оренду

ТОВ «МАЯК-3» для іншого сільськогосподарського

призначення (для реконструкції придбаних

приміщень під птахоферму) на території Верхівської

сільської ради Рівненського району Рівненської

області (за межами населеного пункту)

 

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки площею 3,2406 га, кадастровий номер 5624682700:05:022:0045, що передається в оренду ТОВ «МАЯК-3» для іншого сільськогосподарського призначення (для реконструкції придбаних приміщень під птахоферму) на території Верхівської сільської ради Рівненського району Рівненської області (за межами населеного пункту) та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,2406 га, кадастровий номер 5624682700:05:022:0045, що передається в оренду ТОВ «МАЯК-3» для іншого сільськогосподарського призначення (для реконструкції придбаних приміщень під птахоферму) на території Верхівської сільської ради Рівненського району Рівненської області (за межами населеного пункту).

         Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 3,2406 га становить 59726 (п’ятдесят дев’ять тисяч сімсот двадцять шість) гривень.   

         2. ТОВ «МАЯК-3» звернутись до головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладення договору оренди у порядку, визначеному чинним законодавством України.

        3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради                                                                                        В.П.Стельмах