У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    РАЙОННА   РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (п’ятнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 грудня 2017 року                                                        525

 

Про план роботи районної ради

на І півріччя 2018 року

 

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. План роботи районної ради на І півріччя 2018 року затвердити (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради відповідно до визначених функцій і повноважень та виконавчий апарат районної ради.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                   В.П.Стельмах

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

                                                                 від 12 грудня 2017 року № 525

П Л А Н

роботи районної ради на І півріччя  2018 року

І. Сесійна діяльність

 

Розглянути на сесіях районної ради:

 

 

Січень – березень

 

1.                Звіт голови районної державної адміністрації про стан виконання делегованих повноважень.

2.                Про підсумки роботи галузі освіти району за 2017 рік.

3.                Про підсумки роботи галузі охорони здоров’я району за 2017 рік.

4.                Про підсумки роботи галузі економіки, інвестиційної діяльності та підприємництва району за 2017 рік.

5.                Про підсумки роботи галузі соціального захисту населення району за 2017 рік.

6.                Про підсумки роботи галузі культури та туризму району за 2017 рік.

7.                Про підсумки діяльності Центру наданя адміністративих послуг району за 2017 рік.

8.                  Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.

9.                  Звіт директора комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради про результати фінансово-господарської діяльності підприємства у 2017 році та затвердження результатів інвентаризації.

10.               Звіт директора комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради про результати фінансово-господарської діяльності підприємства у 2017 році та затвердження результатів інвентаризації.

11.               Звіт директора комунального підприємства «Міжлікарняна аптека» Рівненської районної ради про результати фінансово-господарської діяльності підприємства у 2017 році та затвердження результатів інвентаризації.

12.               Звіт директора Трудового архіву Рівненського району про результати фінансово-господарської діяльності підприємства у 2017 році та затвердження результатів інвентаризації.

13.              Звіт директора комунального підприємства «Міськрайонне радіомовлення «Радіо-Шанс» Рівненської районної ради про результати фінансово-господарської діяльності підприємства у 2017 році та затвердження результатів інвентаризації.

14.               Звіт  в.о. редактора  міськрайонного тижневика  «Слово і час» Рівненської районної ради про результати фінансово-господарської діяльності підприємства у 2017 році та затвердження результатів інвентаризації.

15.               Звіт директора комунального закладу «Дитячий заклад санаторного типу «Сигнал» Рівненської районної» ради про результати фінансово-господарської діяльності підприємства у 2017 році та затвердження результатів інвентаризації.

16.            Про інформацію начальника Рівненського районного відділення поліції Головного управління поліції у Рівненській області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Рівненського району за 2017 рік.

17.            Про виконання рішення районної ради від 06 червня 2008 року № 493 «Про районну цільову програму реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

18.            Про виконання рішення районної ради від 19 квітня 2013 року № 1082 « Про програму розвитку та збереження зелених насаджень Рівненського району на 2013 - 2017 роки».

19.            Про виконання рішення районної ради від 06 вересня 2013 року № 1233 «Про Програму зайнятості населення Рівненського району на період до 2017 року».

20.            Про виконання рішення районної ради від 20 грудня 2013 року № 1312 «Про цільову програму створення та ведення містобудівного кадастру в Рівненському районі на 2013-2017 роки».

21.              Про виконання рішення районної ради від 25 квітня 2014 року № 1483 «Про програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки».

 

 

Квітень – червень

 

1.                Про звіт голови районної ради про свою діяльність за 2017 рік.

2.                Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

3.                Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури.

4.                Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

5.                Про звіт голови постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, у справах сім'ї та молоді, культури та розвитку туризму.

6.                Про звіт голови постійної комісії районної ради  з питань охорони здоров'я, екології,  Чорнобильських проблем, соціального захисту населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей.

7.                Про звіт голови постійної комісії районної ради з правових питань, регламенту, законності та антикорупційної політики.

8.      Про стан утримання доріг в районі та перспективний план з ремонту доріг на 2018 рік.

9.      Про виконання рішення районної раи від 14 червня 2013 року № 1100 «Про програму розвитку культури Рівненського району на період до 2017 року».

10.    Про виконання рішення районної ради від 14 червня 2013 року № 1101 «Про районну програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки».      

11.    Про хід виконання рішення районної ради від 14 червня 2013 року       № 1106 «Про програму розвитку водного господарства Рівненського району на період до 2021 року».

12.    Про виконання рішення районної ради від 20 грудня 2013 року № 1343 «Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Рівненському районі на 2013-2017 роки».

13.    Про виконання рішення районної ради від 04 квітня 2014 року № 1380 «Про районну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2014-2017 роки».

14.    Про виконання рішення районної ради від 04 квітня 2014 року № 1381 «Про Програму організації рятування людей на водних об’єктах Рівненського району на 2014-2017 роки».

12. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року.

 

 

ІІ. Робота постійних комісій

(Згідно з  окремими планами роботи  комісій ).

 

ІІІ. Робота президії районної ради

(Згідно з  окремим планом).

 

ІV.Організаційне забезпечення діяльності районної ради

1. Інформувати населення району про роботу ради, прийняті рішення, хід їх виконання.

 

Виконавчий апарат районної ради                                                        Постійно

2. Брати участь у заходах, зборах громадян, що проводитимуться на території сільських та селищних рад Рівненського району.

 

Керівництво та виконавчий апарат                                                        Постійно

районної ради

 

         3. Надавати практичну і методичну допомогу  постійним комісіям, депутатам  районної ради, місцевим радам у виконанні ними своїх повноважень.

 

Виконавчий апарат районної ради                                                        Постійно

 

         4. Проводити «Дні депутата» районної ради (за окремими планами).

 

Виконавчий апарат районної ради                                                        Постійно

 

         5. Вивчати, узагальнювати і поширювати досвід роботи органів місцевого самоврядування з питань їх діяльності та виконання повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

Виконавчий апарат районної ради                                                        Постійно  

 

         6. Надавати практичну та методичну допомогу сільським, селищним радам у забезпеченні здійснення ними повноважень, з питань дотримання ними Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».

 

Виконавчий апарат районної ради                                                        Постійно

 

7. Надавати допомогу депутатам районної ради в організації та проведенні їх звітів перед виборцями, узагальнювати зауваження, пропозиції та доручення, висловлені виборцями під час звітів.

 

Виконавчий апарат районної ради                                                        Постійно 

 

8. Проводити виїзні прийоми громадян на базі сільських, селищних рад.

 

Керівництво районної ради та                                                     Постійно

виконавчий апарат районної ради

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови ради                                                      М.Г.Сальчук