У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме cкликання

(позачергова шістнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 грудня 2017 року                        №537

 

Про зміну юридичної адреси

Рівненського районного Центру

дитячої та юнацької творчості

Рівненської районної ради

Рівненської області

 

Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від 11 грудня 2017 року № 4601/06/01-56/17, статті 13 Закону України «Про позашкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України вiд 06 травня 2001 року № 433 «Про затвердження перелiку типiв позашкiльних навчальних закладiв i Положення про позашкiльний навчальний заклад», Положення про центр, палац, будинок, клуб художньої творчостi дiтей, юнацтва та молодi, художньо-естетичної творчостi учнiвської молодi, дитячої та юнацької творчостi, естетичного виховання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 листопада 2009 року № 1010, зареєстрованим в Мiнiстерствi юстицiї України 01 грудня 2009 року за № 1152/17168, керуючись статтею 43 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

         1. Змінити юридичну адресу Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради Рівненської області на адресу: 35320, вулиця Зелена, 29 а, село Волошки, Рівненський район, Рівненська область.

         2. Затвердити Статут Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради Рівненської області у новій редакції, що додається.

3. Відділу освіти райдержадміністрації забезпечити проведення державної реєстрації Статуту Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради Рівненської області у новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах

 

 

 

Download this file (3-3 Статут Обарівського НВК школа-сад 2017.doc)додаток[ ]187 kB