У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

­­­­­­­(позачергова шістнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2017 року                        №541                                              

Про надання дозволу на розроблення                                                                        

проекту землеустрою щодо відведення                                                            

земельної ділянки в постійне користування                                                               

комунальному закладу «Рівненський районний                                                           

центр первинної медико-санітарної допомоги»    

 

         Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від 15 грудня 2017 року № вих-4674/01-56/17 та керуючись статтями 10, 65, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статтями 22, 50 Закону України «Про землеустрій», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з  постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

         1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0592 га в постійне користування комунальному закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, яка розташована на території Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області та на якій розміщена будівля Шпанівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

         2. Комунальному закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

         3. Після розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» проект землеустрою подати Рівненській районній раді для його затвердження та передачі земельної ділянки в постійне користування.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова ради                                                                                В.П.Стельмах