У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (позачергова шістнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2017 року                        №543

Про затвердження Технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1011 га,

що надається  в оренду громадянці Ковальовій Валентині Петрівні

для розміщення та експлуатації основних, підсобних і

допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,

машинобудівної та іншої промисловості на  території

Великоомелянської сільської ради Рівненського району

Рівненської області

 

         Розглянувши Технічну документацію з нормативної грошової                  оцінки земельної ділянки площею 0,1011 га, кадастровий номер 5624682000:04:028:0799, що надається  в оренду громадянці Ковальовій Валентині Петрівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Великоомелянської сільської ради  Рівненського району Рівненської області та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити Технічну документацію з нормативної грошової                  оцінки земельної ділянки площею 0,1011 га, кадастровий номер 5624682000:04:028:0799, що надається  в оренду громадянці Ковальовій Валентині Петрівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Великоомелянської сільської ради  Рівненського району Рівненської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки  становить 241096 (двісті сорок одна тисяча дев’яносто шість) гривень.

         2.  Ковальовій Валентині Петрівні у місячний термін звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання договору оренди у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3.  Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

   

   

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                        В.П.Стельмах