У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(сімнадцята сесія)

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

від 20 березня 2018 року                                                    № 597

 

Про  затвердження економічно  обґрунтованих

тарифів на теплопостачання комунальному

підприємству «Управління майновим комплексом»

Рівненської районної ради

 

З метою забезпечення якісного та в повному обсязі теплопостачання споживачів, налагодження розрахунків за енергоносії, передбачених укладеними угодами, відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті  20 Закону України «Про теплопостачання», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

                                                       в и р і ш и л а :

1. Затвердити комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради економічно обґрунтовані тарифи на теплопостачання  приміщення адмінбудинку по вул. Соборна,195 в м. Рівне (в т.ч ПДВ):– вартість 1 Гкал  для установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів – 1645,08 грн.(розрахунок додається).

2. Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом»  Рівненської районної ради застосувати тарифи з 01 січня 2018 року.

3. Рішення районної ради від 12 грудня 2017 року №515 «Про затвердження економічно обґрунтованих тарифів  на теплопостачання  комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради визнати таким, що втратило чинність.

4. Рішення районної ради оприлюднити в Рівненській  міськрайонній газеті  «Слово і час».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з питань економічного розвитку, інвестиційної політики,  комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова  ради                                                                                        В.П.Стельмах

 

Download this file (Розрах тарифів 01.01.2018.xls)додаток[ ]42 kB