У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (сімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 березня 2018 року                                                    № 598

 

Про зменшення розміру статутного капіталу

комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія»

Рівненської районної ради

 

Враховуючи клопотання Рівненської районної державної адміністрації від 19 січня 2018 року № вих-274/06/01-56/18, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарським кодексом України, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1.     Зменшити розмір статутного капіталу комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради на суму 575 890,11 (п’ятсот сімдесят п’ять тисяч вісімсот дев’яносто) гривень 11 копійок.

2. Затвердити статутний капітал комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради у розмірі                            4 022 153,69 (чотири мільйони двадцять дві тисячі сто п’ятдесят три) гривні                  69 копійок.

         3.      Затвердити зміни до статуту комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради, а саме:

- пункт 3.1. Розділу 3 «Статутний капітал підприємства» викласти у новій редакції: «Для забезпечення діяльності Підприємства створюється                статутний капітал, який формується з активів підприємства і становить 4 022 153,69 (чотири мільйони двадцять дві тисячі сто п’ятдесят три) гривні               69 копійок».

4.     Затвердити статут комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради в новій редакції (додається).

5.  Директору комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради подати статут в новій редакції на державну реєстрацію у встановленому законодавством порядку.

6.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                      В.П.Стельмах

 

 

 

 

 

 

Download this file (Cтатут КП Рівнерайкомуненергія 16.01.2018р.doc)додаток[ ]94 kB