У К Р А Ї Н А 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (сімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 березня 2018 року                                                    № 601

 

Про передачу із спільної власності територіальних

громад Рівненського району ємкостей для води 65 м3 (2 шт.)

цілісного майнового комплексу котельні

за адресою: вул. Конституції, буд. 35, с. Зоря 

Рівненський район у комунальну

власність територіальної громади сіл Зорянської

сільської ради з подальшим використанням

для створення пожежної частини  

 

            З метою ефективного використання комунального майна, враховуючи рішення Зорянської сільської ради від 17 липня 2017 року № 778, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Передати ємкості для води 65 м3 (2 шт.) цілісного майнового комплексу котельні, що знаходиться за адресою: вул. Конституції, буд. 35, с. Зоря Рівненський район, із спільної власності територіальних громад Рівненського району в комунальну власність територіальної громади сіл Зорянської сільської ради з подальшим використанням для створення пожежної частини.

2.   Районній державній адміністрації після здійснення передачі - приймання подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

3.  Доручити голові районної ради подати кандидатури до складу комісії передачі-приймання майна, зазначеного у пункті 1 рішення.

4. Внести зміни до рішення Рівненської районної ради від 29 вересня              2017 року № 468 «Про передачу із спільної власності територіальних громад Рівненського району цілісного майнового комплексу котельні за адресою: вул. Конституції, буд. 35, с. Зоря Рівненський район у комунальну власність територіальної громади сіл Зорянської сільської ради з подальшим використанням для створення пожежної частини», а саме: в пункті 1 виключити  слова «система теплопостачання». 

          5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах