У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (сімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 березня 2018 року                                                    № 602

 

Про прийняття житлових будинків

у спільну власність територіальних

громад району

 

         Відповідно до листів Рівненської районної державної адміністрації від             02 лютого 2018 року № вих - 459/06/01-56/18 та від 12 березня 2018 року                     № вих-891/06/01-56/18, керуючись статтями 43, 60 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Прийняти житловий будинок загальною площею 188,0 кв.м. з надвірними будівлями (гараж, літня кухня, сарай, вбиральня, колодязь, огорожа (металева сітка), ворота (металеві) та земельну ділянку загальною площею 0,1495 га, що знаходяться за адресою: вулиця Вишнева, будинок 29, село Дядьковичі Рівненського району Рівненської області; житловий будинок загальною площею 273,8 кв.м. з господарськими спорудами (підвал, огорожа (металева сітка)) та земельну ділянку загальною площею 0,1000 га, що знаходяться за адресою: вулиця Серпнева, будинок 19, село Біла Криниця Рівненського району Рівненської області; житловий будинок загальною площею 506,1 кв.м. та земельну ділянку загальною площею 0,1200 га, що знаходяться за адресою: вулиця Вишнева, будинок 14, село Колоденка Рівненського району Рівненської області з балансу Рівненського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у спільну власність територіальних громад району для подальшого їх використання з метою створення дитячих будинків сімейного типу.

2. Районній державній адміністрації:

1) визначити балансоутримувача, створити комісію та провести приймання-передачу житлових будинків із визначенням та забезпеченням документального оформлення відповідно до вимог чинного законодавства;

2) після приймання-передачі подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                     В.П.Стельмах