У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (сімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 березня 2018 року                                                    № 615

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5000 га, яка

перебуває в оренді Товариства з обмеженою відповідальністю

«Енергобау» для розміщення та експлуатації основних,

підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств

переробної, машинобудівної та іншої промисловості на

території Квасилівської селищної ради Рівненського району

Рівненської області

 

         Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624655300:02:006:0018) площею   0,5000 га, яка перебуває в оренді Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергобау» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Квасилівської селищної ради Рівненського району Рівненської області та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624655300:02:006:0018) площею   0,5000 га, яка перебуває в оренді Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергобау» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Квасилівської селищної ради Рівненського району Рівненської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 0,5000 га становить 2957819 (два мільйони дев’ятсот п’ятдесят сім тисяч вісімсот дев’ятнадцять) гривень.

         2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Енергобау» у місячний термін звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання договору оренди у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

   

   

 

Голова ради                                                                                        В.П.Стельмах