У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (сімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 березня 2018 року                                                    № 616

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4191 га, яка

відводиться в оренду громадянці Зайдель Людмилі Олександрівні

для розміщення та експлуатації основних, підсобних і

допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,

машинобудівної та іншої промисловості (для реконструкції

придбаного нерухомого майна під цех з виробництва

будівельних матеріалів) на території Великоомелянської

сільської ради Рівненського району Рівненської області     

 

         Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624682000:02:016:0051)  площею   0,4191 га, яка відводиться в оренду громадянці Зайдель Людмилі Олександрівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і  допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для реконструкції придбаного нерухомого майна під цех з виробництва будівельних матеріалів) на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області, керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624682000:02:016:0051) площею             0,4191 га, яка відводиться в оренду громадянці Зайдель Людмилі Олександрівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для реконструкції придбаного нерухомого майна під цех з виробництва будівельних матеріалів) на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить                          991238 (дев’ятсот дев’яносто одна тисяча двісті тридцять вісім) гривень.

2.  Громадянці Зайдель Людмилі Олександрівні у місячний термін звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання договору оренди у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3.   Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

   

   

 

Голова ради                                                                                        В.П.Стельмах