У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (сімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 березня 2018 року                                                    № 617

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5146 га, що

відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянину

Макарчуку Володимиру Володимировичу для розміщення та

експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та

споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої

промисловості на території Великоомелянської сільської ради  Рівненського району Рівненської області   

 

         Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624682000:04:028:0787) площею   0,5146 га, що відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянину Макарчуку Володимиру Володимировичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Великоомелянської сільської ради  Рівненського району Рівненської області та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624682000:04:028:0787) площею   0,5146 га, що відводиться в оренду строком на 7 (сім) років громадянину Макарчуку Володимиру Володимировичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 0,5146 га становить 1227181 (один мільйон двісті двадцять сім тисяч сто                         вісімдесят одна) гривня.

2. Громадянину Макарчуку Володимиру Володимировичу у місячний термін звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання договору оренди у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

   

   

 

Голова ради                                                                                        В.П.Стельмах