У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьоме скликання

 (сімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 березня 2018 року                                                    № 620

Про затвердження технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0030 га, яка

відводиться в оренду обслуговуючому кооперативу

«Садове товариство «Асторія» для розміщення,

будівництва, експлуатації та обслуговування будівель

і споруд об’єктів передачі електричної та теплової

енергії на території Новоукраїнської сільської ради 

Рівненського району Рівненської області

 

         Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624687000:01:014:0099) площею   0,0030 га, яка відводиться в оренду обслуговуючому кооперативу «Садове товариство «Асторія» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території Новоукраїнської сільської ради Рівненського району Рівненської області та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової               оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 5624687000:01:014:0099)  площею 0,0030 га, яка відводиться в оренду обслуговуючому кооперативу «Садове товариство «Асторія» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на території Новоукраїнської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 0,0030 га становить 3612 (три тисячі шістсот дванадцять) гривень.

         2. Обслуговуючому кооперативу «Садове товариство «Асторія» у місячний термін звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області для укладання договору оренди у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3.  Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

   

   

 

Голова ради                                                                                        В.П.Стельмах